جهاددانشگاهی کرمان

بن اعتباری رایگان ویژه خرید کتاب ، طلاب و دانشجویان

✍معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در «نخستین #نمایشگاه مجازی کتاب تهران» اقدام به توزیع #یارانه بن اعتباری خرید برای اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور نموده است.

قبل از ثبت نام به نکات زیر توجه کنید:

این نمایشگاه کتاب به صورت مجازی برگزار می شود و خرید کتاب از ناشران به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه فروش صورت می­ گیرد (نشانی سامانه فروش از طریق سایت ketab.ir اطلاع رسانی می شود).

یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) به صورت «اعتبار خرید» به #کد_ملی متقاضیان اختصاص می ­یابد، لذا برای ثبت نام نیاز به واریز وجه نیست.

یارانۀ اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب تا سقف 200 هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب 120 هزار تومان است و 80 هزار تومان را نیز معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بانک صادرات ایران تأمین خواهند کرد.

یارانۀ اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی تا سقف 400 هزار تومان است که از این مقدار 200 هزار تومان  سهم عضو هیئت علمی و 200 هزار تومان برعهدۀ معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  است

اهالی قلم نیز براساس ضوابط تعیین‌شده و سیستم‌ رتبه‌بندی، یارانه‌های متفاوتی از 200تا 500 هزار تومان دریافت می‌کنند.

سهم خریدار از یارانۀ اعتبار خرید  کتاب هنگام خرید کتاب محاسبه و کسر می­ گردد.

با توجه به بودجۀ اختصاص یافته و سقف اعتباری تعیین شده برای هراستان، #اولویت ثبت نام با متقاضیانی است که #زودتر ثبت نام کرده اند. بدیهی است پس از #تکمیل_ظرفیت و اعتبار استان، امکان ثبت نام متقاضیان جدید نخواهد بود

هنگام ثبت ­نام، شماره تلفن ­همراه باید فعال، در دسترس و «در اختیار» شخص ثبت نام کننده (کد ملی خریدار) باشد.

? ثبت نام از پنجشنبه ۱۸ دی ماه

از ساعت ۹ صبح

از طریق سایت? ketab.ir

✍لازم به ذکر است نمایشگاه کتاب امسال به‌صورت مجازی ، از ۱ تا ۶ بهمن برگزار می‌شود. همه کتاب‌ها نیز با ۲۰ درصد #تخفیف و ارسال #رایگان عرضه می‌شود.

تماس با ما

آدرس: کرمان، انتهای بلوار ۲۲ بهمن، مجتمع دانشگاهی شهید باهنر کرمان، ساختمان مرکزی جهاددانشگاهی استان 

تلفن: 44-33257342-034

 

دسترسی سریع